
12 december 2013
Live: filmpjes Fokus!
Vanaf heden is er nieuw filmmateriaal over Fokus te vinden op onze website, Facebook en YouTube. Wie zijn we, wat doen we, voor wie en wat is ADL-assistentie? We laten het kort en krachtig zien in drie nieuwe filmpjes. In een introductiefilmpje, een filmpje over het wonen in een Fokuswoning en een filmpje over het werken bij Fokus. De filmpjes zijn gemaakt in samenwerking met cliënten en ADL-assistenten. Je vindt ze onder de tabjes 'Fokuswonen', 'Werken bij Fokus' (Fokus als werkgever) en 'Over Fokus'.
Bekijk hieronder ook de nieuwe animatie over Fokus! Wilt u de filmpjes of animatie delen? dit kan via de actieknoppen onderaan onze website.
Meer nieuws
11-06-2019 - Fokus tevreden over brede toekomstvisie minister, donderdag 13 juni overleg in 2e kamer
05-12-2014 - Wat als u zorg nodig heeft die Fokus met de ADL-assistentie niet biedt of niet kan bieden?
14-01-2014 - Staatssecretaris stuurt brief over Fokuswonen naar Kamer, Algemeen Overleg verplaatst naar 30 januari
13-01-2014 - Eerder uitgestelde Algemeen Overleg over Fokuswonen donderdag 16 januari in Tweede Kamer
19-12-2013 - Cliënten en Fokus verheugd over steun 2e Kamer en toezegging staatssecretaris voor specifieke regeling voor Fokuswonen
06-12-2013 - Algemeen Overleg Tweede Kamer over hervorming langdurige zorg op 18 december, hoorzitting 13 december